Sign In

Blog

Latest News

Злочин і покарання 1 частина плану подій До вивчення роману Ф.М.Достоєвського «Злочин і кара»

Знову розмова заходить про Раскольникова. Разуміхін каже, що Родіон людина «розумна, але похмура, похмура, горда, горда, нікого не любить і навряд чи полюбить». Щодо вчинку з Лужиним, він звинувачує Раскольникова у нестримній https://blog.matjarko.com/chi-realьno-vzjati-kredit-z-poganoju-kreditnoju/ поведінці. Вибачається у Дуні і за свої слова про її нареченого. Пульхерія Олександрівна дає почитати Розуміхін записку Лужина. Він пише, що ввечері хоче їх відвідати, але просить, щоби Раскольникова не було.

Тут він чує, що часу сьома година. Він без пригод зумів узяти сокиру з двірницької і попрямував до будинку Олени Іванівни. У наступному залі музею було представлено техніку скань, власне https://www.sangatacademy.net/2022/06/24/zapravka-risu-dlja-sushi/ якій і відомий місцевий завод. Це техніка скрученого дроту – мідного – срібного або срібного. Вироби від наперстка до великих вимпелів. За радянських часів були у кожному будинку.

Основна ідея твору Ф М. Достоєвського

«Та ви й убили, Родіоне Романовичу», — пошепки відповідає йому слідчий. Він каже, що хоче йому добра, і радить прийти з повинною. Він дає йому два дні на роздуми. Раскольников не зізнається у вбивстві. Раскольников довго перебуває під враженням https://talentworld.biz/kreditni-kompanii-v-ukraini-vigidni-poziki-krashhi/ від листа. Головна думка, яка крутиться у нього в голові, – не бути шлюбу Дунечки з Лужиним. Його обурює і позиція рідних, готових поріднитися з розважливим і жорстоким ділком, щоб вилізти зі злиднів і, головне, допомогти йому.

довгогроші

Раскольников заплатив і виклик лікаря зі священиком. Він пішов у бік поліцейської контори, начебто наважившись. кредит онлайн ночью Але раптом помітив, що стоїть біля будинку вбитої старої. Його з нестримною силою спричинило зайти всередину.

Злочин і покарання 1 частина плану подій До вивчення роману Ф.М.Достоєвського «Злочин і кара»

Соня повідомляє в листі рідним Раскольникова, «що він усіх цурається, що в острозі каторжні його не полюбили; що він мовчить цілими днями і стає дуже блідий. Раптом в останньому листі Соня написала, https://www.ptrans.co.id/2022/08/15/prostrochka-v-smartivej/ що він захворів дуже серйозно і лежить у госпіталі». Весь вечір Свидригайлов проводить у шинках. По дорозі назад заходить до Соні, повідомляє, що діти прибудовані в хороший пансіон.

 1. Потерпілого відносять додому, він перебуває у тяжкому стані.
 2. Наодинці Пульхерія Олександрівна каже, що дівчина справила на неї неприємне враження, особливо після того, що написав про неї Лужин.
 3. У романі Ф.М.Достоєвського «Злочин і кара» 6 частин та епілог.
 4. «Ні, бридко… вода… не варто…», – міркував Раскольников, дивлячись це.
 5. Спочатку ми знайомимося із портретом Раскольникова.

Він приходить додому, знову всі речі розсовує кишенями і йде на вулицю. Він вирішує викинути їх у воду, але скрізь велелюдно. Нарешті на одній із вулиць між воротами та прилеглою стіною він виявляє схованку. На зворотному шляху https://twogrannys.com/mikrokredit/obshhestvo-s-ogranichennoj-otvetstvennostju/ він ловить себе на думці, що навіть не поцікавився, що було в гаманці та закладах. «Чому все муки прийняв і на таку підлу, низьку, гидку справу пішов? » Ноги привели його до будинку Разуміхіна. Він не зміг пояснити мету візиту.

Презентація з творчості Ф М.Достоєвського та роману «Злочин і кара

Коли немає нічого, — додав він, ледве вимовляючи слова. Але відповідь видалася правдоподібною; стара взяла заклад.

 1. Він засуджує себе за малодушність, що не зміг переступити через вбивство.
 2. Титанік 2 вийде в 2018, і йдеться не про фільм, а про той самий легендарний корабель.
 3. …І він кінчає тим, що змушений він донести.
 4. Герой багато розмірковує про «якусь справу», сенс якої поки що залишається незрозумілим.

За певним порогом, наявність більшої кількості грошей не означає більше щастя. (Цей «парадокс Істерліна» було нещодавно підтверджено). Не існує засобів якими можна було б, без жодних вагань вибору, обчислити індивідуальні преференції в термінах преференцій суспільних. Вдома Раскольникова знову почала мучити лихоманка. Юнакові наснився цей незнайомець, який манив його за собою до квартири старої-процентщиці. Родіон ударив Олену Іванівну по голові сокирою, але вона сміється. Студент намагається втекти, але бачить навколо натовп людей, які його засуджують.

Сни та мрії Раскольникова та його значення у романі Ф М. Достоєвського «Злочин і кара»

Зайшовши до розпивочної, Раскольніков знайомиться там із титулярним радником Мармеладовим. Його дружина, Катерина Іванівна, маючи на руках трьох дітей, вийшла за нього від безвиході, хоча була розумною та освіченою. Але Мармеладов пропиває всі гроші, несучи з дому останнє. Щоб хоч якось забезпечувати сім’ю, його дочки, Соні Мармеладовій довелося піти на панель. Раскольніков іноді безладно заговорював із перехожими.

Раскольников, кричачи, що хоче бути один, став проганяти і Разуміхіна із Зосимовим. Ті теж вийшли з комірчини, дивуючись тому, що Родіона вганяє у хвилювання будь-яку згадку про вбивство старої. Раскольніков прокидається, оглядає одяг, знищує довгогроші докази, хоче сховати взяті у старої речі. Приходить двірник, приносить повістку до поліції. Виявляється, вимагають у справі стягнення грошей квартирною господаркою. На ділянці Раскольников бачить Луїзу Іванівну, содержательцицу будинки.

Гарні вірші та побажання з новою квартирою з придбанням квартири

Нехай в цьому будинку скрізь бачиться дбайлива чоловіча рука і добробут зростає як на дріжджах. І нехай ваші серця завжди прагнуть до свого дому. Потім під’їхали до церкви Богоявлення. Вона теж була закрита, але місце, де вона знаходиться, позика на карту терміново справді, як написано в путівнику, напрочуд спокійне, благодатне. І вирушили вечеряти вже у знайоме нам “Гастрономічне кафе” в Торгових рядах (У селі Червоне їжі ми не знайшли, тільки злато-срібло, і тому були голодні).

 1. – умовність пейзажів Достоєвського.
 2. Свидригайлов йде з корчми, після чого в таємниці від Раскольникова зустрічається з Дунею.
 3. Це дозволить звернути увагу старшокласника на важливі епізоди роману.

Цієї хвилини з’являється Лужин. Сусідам в обов’язковому порядкуварто привітати нових мешканців! Не забудьте запастися корисними подарунками та теплими словами для.

План 2 частини «Злочин та покарання»

Прокинувшись, Раскольніков знову міркує про вбивство лихварки і сумнівається, що зможе на нього наважитися. Проходячи повз ринок на Сінний, хлопець побачив сестру старої – Лизавету. З розмови Лизавети з торгівками, Раскольников дізнається, що лихварка довгогроші буде завтра о сьомій вечора одна вдома. Юнак розуміє, що тепер «все вирішено остаточно». Потім він спустився до під’їзду і в напівзабутті запитав двірника, що там стояв серед інших людей, чи ходив він сьогодні в контору і чи помічник квартального.

Юнак каже близьким, що збирається зізнатися у вбивстві старої, обіцяє розпочати нове життя. Родіон шкодує, що не зміг переступити через заповітний поріг власної теорії та своєї совісті. Свидригайлов забредає в глухий кут міста, де зупиняється в готелі. Вночі йому сниться дівчинка-підліток, яка давно через нього загинула, втопившись після https://informate.actualidadya.com/2022/07/26/msfo-ias-38-nematerialnye-aktivy/ того, як чоловік розбив їй серце. Вийшовши на світанку надвір, Свидригайлов вистрілив собі в голову з револьвера Дуні. Раскольніков і Разумихин їдуть до Порфирія, оскільки Родіон попросив друга познайомити його зі слідчим. Раскольніков звертається до Порфирію з питанням, як можна заявити своє право на речі, які він закладав старій.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *